Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Unieważniony przetarg we Wrocławiu

Wyniki przetargu na koncepcję marketingową dla Wrocławia pod kątem Euro 2012, zawierającą organizację eventów, zostały unieważnione.

Taka decyzja został podjęta po tym jak startujące w konkursie konsorcjum, złożone z agencji eventowej Prowokator oraz reklamowej Czart, odwołało się do Krajowej Izby Odwoławczej. Powodem protestu było pojawianie się na jednej ze stron opisu zwycięskiej koncepcji nazwy jej autorów – agencji Dynamicon i Sport Media. Wygrany miał otrzymać od miasta 150 tys. zł. KIO nakazała miastu unieważnienie wyboru zwycięskiej oferty. Miasto odkupiło więc prace przygotowane przez oba konsorcja. Ich przedstawiciele wejdą wraz z urzędnikami Biura ds. Euro w skład zespołu, który stworzy jedną wspólną koncepcję promocji. Wartość kontraktu oszacowano na16 mln zł. Do unieważnionego konkursu zgłosiło się pięć konsorcjów firm. (xb)

2011-05-02 09:00:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Personalnie... z Dorotą Nidzgorską-Mazonik

O niezapomnianym kliencie rozmawiamy z Dyrektor Generalną Hotelu Arłamów.

Nie zapomnę swojego pierwszego klienta, który oczywiście nie wiedział, że jest tym pierwszym. Tak naprawdę na nim zdobywałam swoje pierwsze doświadczenie i uczyłam się całkowicie obsługi wydarzeń. Trafiłam na wyjątkową osobę po drugiej stronie, a w tej branży pracuje się przecież z ludźmi. Praca rozpoczynała się na etapie tworzenia kosztorysu wydarzenia, a kończyła na rozliczaniu imprezy. Realizacja zgodnie z wytycznymi wspólnie wypracowanymi z klientem była dla mnie najważniejsza. 

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter