Strona główna  |  Wydania cyfrowe  |  Reklama  |  Kontakt

 
Aktualności

»

SOIT ogłasza nową strategię

Jej kluczowym elementem będzie określenie standardów przetargowych, jakie powinny obowiązywać we współpracy pomiędzy agencjami incentive, a zleceniodawcami. SOIT chce, aby ograniczyć do czterech liczbę podmiotów zapraszanych do przetargu.

Podkreśla również konieczność informowania agencji o budżetach przeznaczonych na wyjazd incentive. Ma to pomóc w przygotowaniu optymalnych ofert, odpowiadających rzeczywistym oczekiwaniom zleceniodawców. SOIT postuluje także, aby koszty organizacji wyjazdu były ponoszone w całości przez klienta, jeszcze przed realizacją zlecenia. Obecnie bardzo często to agencja musi płacić za wszystkie usługi z tym związane, co dla większości firm jest dużym obciążeniem. Przeprowadzono ponadto analizę SWOT dotyczącą szans i zagrożeń, jakie mogą pojawić się w branży incentive w ciągu najbliższych kilku lat.

\"\"

– Mocnymi stronami branży są z pewnością jej specjalizacja, elastyczność, krótki proces decyzyjny i niepowtarzalność produktu, jakim jest incentive. Niestety są i zagrożenia, takie jak dość duże rozdrobnienie rynku, niejasna sytuacja prawna świadczenia usług w tym zakresie, brak stałej współpracy z klientami czy wysoki koszt prowadzenia działalności i przygotowania ofert wyjazdowych – mówi Justyna Skubis, dyrektor zarządzająca SOIT. Stowarzyszenie wypracowuje także koncepcję strategii działań i komunikacji. Zostaną szczegółowo określone grupy docelowe komunikacji i komunikaty, na których będzie się koncentrował SOIT. Kluczowe elementy nowej strategii zostały wypracowane w trakcie dwóch spotkań roboczych SOIT. Są to ogólne założenia, szczegółowy plan działania musi zostać jeszcze potwierdzony przez zarząd stowarzyszenia. (mk)
www.soit.net.pl

2011-08-16 08:41:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia

»


Ludzie branży

»

Sylwia Perzyńska

Dyrektor generalna Hotelu Tobaco
w Łodzi.

Zawodowo: Absolwentka Zarządzania i Marketingu ze specjalizacją Turystyka
i Hotelarstwo. Z branżą związana od 24 lat, dyrektor operacyjna Arche Hotel Tobaco, Cluster General Manager Hotel Tobaco i Arche Residence Łódź, obecnie dyrektor generalna Arche Hotel Tobaco.

Prywatnie: Absolutna pasjonatka motoryzacji i podróży – ukochane miasto Londyn.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

»


        
Napisz do nas

»

Newsletter

»

Zamów newsletter