Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


ZAGRANICA
Back to life - Holandia planuje powrót eventów w styczniu 

Holenderski rząd wydał zgodę na organizację koncertu, imprezy tanecznej oraz dwóch festiwali plenerowych w styczniu 2021 roku. Ma to być test przed powrotem eventów w tym kraju.

W ramach akcji “Back To Life” rząd wydał zgodę na organizację koncertu, imprezy tanecznej, konferencji biznesowej oraz meczu piłki nożnej z udziałem kibiców. Wszyscy uczestnicy będą musieli spełnić kilka warunków. Przede wszystkim są to negatywny wynik testu na COVID-19 oraz wypełnienie oświadczenia zdrowotnego 24 godziny przed wydarzeniem. Oprócz tego będą musieli sprawdzić temperaturę przy wejściu lub wykonać szybki test. Ponadto, aby zagwarantować wszystkim bezpieczeństwo, przez dwa tygodnie po wydarzeniach będą musieli unikać kontaktu z grupami szczególnie narażonymi na zakażenie COVID-19.

2020-12-18 10:05:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter