Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


EDUKACJA
Program mentorski SITE dla młodych liderów

Stowarzyszenie SITE Poland uruchomiło program mentorski dla uczestników projektu Young Leaders. Głównym celem programu jest wsparcie rozwoju uczestników programu.

więcej...

OBOSTRZENIA
Rząd zmienia limit osób na wydarzeniach

Od 6 czerwca można już organizować targi, konferencje i eventy. Przedstawiciele rządu podali, że zwiększają limit uczestników tych wydarzeń.

więcej...

SBE
MICE Poland patronem medialnym Event Biznes Plener
Podczas najbliższej konferencji Stowarzyszenia Branży Eventowej, której patronem jest MICE Poland, SBE chce wypracować dokument opisujący model Eventu 2.0.


więcej...

WYDARZENIA
SITE Poland zaprasza na Malediwy

Stowarzyszenie SITE Poland organizuje kolejne spotkanie z cyklu „SITE Market”, w ramach którego prezentowane będą hotele położone na Malediwach.

więcej...

HOTELARSTWO
IGHP prezentuje nowy pomysł na wsparcie branży hotelarskiej

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego rusza z projektem HotelYou, który ma pomóc w odbudowie branży hotelarskiej oraz wesprzeć sprzedaż bezpośrednią.

więcej...

BADANIA
Raport „Digital Event”, czyli wydarzenia online z perspektywy klienta

„Digital Event” to raport o wydarzeniach i spotkaniach online odbywających się w 2020 i 2021 roku. Stworzono go na podstawie badania przeprowadzonego wśród firm i instytucji wykorzystujących event marketing.

więcej...

OBOSTRZENIA
Branża MICE niezadowolna ze sposobu luzowania restrykcji

W środę 2 czerwca 2021 r. Ministerstwo Zdrowia zdecydowało się na poluzowanie obostrzeń, które objęło sektor spotkań i wydarzeń. Targi, konferencje i wystawy od 6 czerwca mogą się odbywać z limitem 1 os. na 15m².


więcej...

KURSY
„Wydarzenia wirtualne i hybrydowe” - kurs Akademii SKKP 

Kolejny kurs dotyczy realizacji spotkań online hybrydowych. Uczestnicy zapoznają się z różnymi aspektami organizacji takiego wydarzenia. Kurs prowadzi Krzysztof Paradowski z Concept Music Art Sp. z o.o.


więcej...

WYDARZENIA

Hotel Westin świętuje Światowy Dzień Biegania. Przyłącz się

W związku ze Światowym Dniem Biegania, który w tym roku wypada 2 czerwca, The Westin Warsaw zorganizuje poranny bieg dla wszystkich chętnych.

więcej...

STOWARZYSZENIA

SBE ogłasza konkurs na najlepszą konferencję hybrydową

Stowarzyszenie Branży Eventowej wspólnie z Grupą Impel organizują konkurs dla agencji eventowych. Do wygrania są nagrody pieniężne i członkostwo w SBE.

więcej...

KONKURSY

WOT zachęca do poznawania stolicy – zgłoś swój pomysł

Stołeczne Biuro Turystyki i Warszawska Organizacja Turystyczna wspólnie ogłaszają konkurs na propozycje szlaków po mniej znanych atrakcjach Warszawy.

Autorstwa AGC Glass Europe - Warsaw Spire, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=65182922

więcej...

EVENTY ONLINE
Zoom tworzy nową platformę eventową

Twórcy oprogramowania Zoom poinformowali, że w połowie sierpnia uruchomią nową platformę przygotowaną do obsługi wielościeżkowych wydarzeń, stworzoną na bazie wcześniejszego produktu OnZoom.

 

więcej...

ODKRYCIE ROKU

Poznaliśmy zwyciężczynię konkursu Okrycie Roku 2020 [rozmowa]

O tym, że nagroda to dopiero początek, a brak planów może być zaletą, rozmawiamy z tegoroczną laureatką konkursu MPI Poland Chapter, Kingą Danek. 

więcej...

AKTUALNOŚCI
Kino, koncerty, imprezy sportowe - Stadion Wrocław ponownie otwarty
Obiekt we Wrocławiu znów zaczął zapełniać się gośćmi. W tej chwili przygotowanych jest kilkadziesiąt wydarzeń, których realizacja lub skala zależy tylko od obowiązujących obostrzeń.

więcej...

SBE

SBE zaprasza na Event Biznes Plener

Konferencja Event Biznes odbędzie się już po raz siódmy. Wydarzenie zarówno swoim programem, jak i nową formułą, jest odpowiedzią na zmiany rynkowe wymuszone pandemią.

więcej...

ICCA
Kraków wśród kandydatów do organizacji 61. Kongresu ICCA

Międzynarodowe Stowarzyszenie International Congress and Convention Association wybrało 3 miasta jako potencjalnych organizatorów kongresu w roku 2022. Kraków konkuruje z Atenami oraz Bangkokiem.

więcej...

EVENTY 
Lively publikuje raport o platformach eventowych

Firma zajmująca się organizacją wydarzeń online i hybrydowych stworzyła pierwszy na polskim rynku raport o platformach wykorzystywanych przy organizacji wydarzeń hybrydowych i online.

więcej...

ZAGRANICA
Hongkong dla sektora MICE. Nowy program promujący miasto

Ponad 100 organizacji i firm z Hongkongu połączyło siły z tamtejszą radą ds. turystyki (Hong Kong Tourism Board) i stworzyło nową inicjatywę mającą na celu promowanie miasta, jako topowej destynacji MICE.

więcej...

MICE POLAND MAJ 2021
Bon eventowy wraca do gry. Branża potrzebuje wsparcia

Branża spotkań od wielu miesięcy apeluje do rządu o wsparcie, podkreślając potencjał sektora i jego znaczenie dla narodowej gospodarki. Pomoc jest niewątpliwe potrzebna. Tylko w jakiej w formie? Właśnie pojawiła się jedna z propozycji. Czytaj w majowym wydaniu MICE Poland.


więcej...

KURSY
Nowe szkolenie Akademii SKKP już dostępne
Celem szkolenia prowadzonego przez Michała Zalewskiego, rzecznika KBF, operatora ICE Kraków, jest zapoznanie uczestników z podstawowymi informacjami na temat komunikacji i promocji wydarzeń, destynacji i usług w sektorze MICE. 


więcej...

< 1 3 4 5 6 7   ...   76 >
 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter