Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


HOTELARSTWO
IGHP prezentuje nowy pomysł na wsparcie branży hotelarskiej

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego rusza z projektem HotelYou, który ma pomóc w odbudowie branży hotelarskiej oraz wesprzeć sprzedaż bezpośrednią.

więcej...

BADANIA
Raport „Digital Event”, czyli wydarzenia online z perspektywy klienta

„Digital Event” to raport o wydarzeniach i spotkaniach online odbywających się w 2020 i 2021 roku. Stworzono go na podstawie badania przeprowadzonego wśród firm i instytucji wykorzystujących event marketing.

więcej...

OBOSTRZENIA
Branża MICE niezadowolna ze sposobu luzowania restrykcji

W środę 2 czerwca 2021 r. Ministerstwo Zdrowia zdecydowało się na poluzowanie obostrzeń, które objęło sektor spotkań i wydarzeń. Targi, konferencje i wystawy od 6 czerwca mogą się odbywać z limitem 1 os. na 15m².


więcej...

KURSY
„Wydarzenia wirtualne i hybrydowe” - kurs Akademii SKKP 

Kolejny kurs dotyczy realizacji spotkań online hybrydowych. Uczestnicy zapoznają się z różnymi aspektami organizacji takiego wydarzenia. Kurs prowadzi Krzysztof Paradowski z Concept Music Art Sp. z o.o.


więcej...

WYDARZENIA

Hotel Westin świętuje Światowy Dzień Biegania. Przyłącz się

W związku ze Światowym Dniem Biegania, który w tym roku wypada 2 czerwca, The Westin Warsaw zorganizuje poranny bieg dla wszystkich chętnych.

więcej...

STOWARZYSZENIA

SBE ogłasza konkurs na najlepszą konferencję hybrydową

Stowarzyszenie Branży Eventowej wspólnie z Grupą Impel organizują konkurs dla agencji eventowych. Do wygrania są nagrody pieniężne i członkostwo w SBE.

więcej...

KONKURSY

WOT zachęca do poznawania stolicy – zgłoś swój pomysł

Stołeczne Biuro Turystyki i Warszawska Organizacja Turystyczna wspólnie ogłaszają konkurs na propozycje szlaków po mniej znanych atrakcjach Warszawy.

Autorstwa AGC Glass Europe - Warsaw Spire, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=65182922

więcej...

EVENTY ONLINE
Zoom tworzy nową platformę eventową

Twórcy oprogramowania Zoom poinformowali, że w połowie sierpnia uruchomią nową platformę przygotowaną do obsługi wielościeżkowych wydarzeń, stworzoną na bazie wcześniejszego produktu OnZoom.

 

więcej...

ODKRYCIE ROKU

Poznaliśmy zwyciężczynię konkursu Okrycie Roku 2020 [rozmowa]

O tym, że nagroda to dopiero początek, a brak planów może być zaletą, rozmawiamy z tegoroczną laureatką konkursu MPI Poland Chapter, Kingą Danek. 

więcej...

AKTUALNOŚCI
Kino, koncerty, imprezy sportowe - Stadion Wrocław ponownie otwarty
Obiekt we Wrocławiu znów zaczął zapełniać się gośćmi. W tej chwili przygotowanych jest kilkadziesiąt wydarzeń, których realizacja lub skala zależy tylko od obowiązujących obostrzeń.

więcej...

SBE

SBE zaprasza na Event Biznes Plener

Konferencja Event Biznes odbędzie się już po raz siódmy. Wydarzenie zarówno swoim programem, jak i nową formułą, jest odpowiedzią na zmiany rynkowe wymuszone pandemią.

więcej...

ICCA
Kraków wśród kandydatów do organizacji 61. Kongresu ICCA

Międzynarodowe Stowarzyszenie International Congress and Convention Association wybrało 3 miasta jako potencjalnych organizatorów kongresu w roku 2022. Kraków konkuruje z Atenami oraz Bangkokiem.

więcej...

EVENTY 
Lively publikuje raport o platformach eventowych

Firma zajmująca się organizacją wydarzeń online i hybrydowych stworzyła pierwszy na polskim rynku raport o platformach wykorzystywanych przy organizacji wydarzeń hybrydowych i online.

więcej...

ZAGRANICA
Hongkong dla sektora MICE. Nowy program promujący miasto

Ponad 100 organizacji i firm z Hongkongu połączyło siły z tamtejszą radą ds. turystyki (Hong Kong Tourism Board) i stworzyło nową inicjatywę mającą na celu promowanie miasta, jako topowej destynacji MICE.

więcej...

MICE POLAND MAJ 2021
Bon eventowy wraca do gry. Branża potrzebuje wsparcia

Branża spotkań od wielu miesięcy apeluje do rządu o wsparcie, podkreślając potencjał sektora i jego znaczenie dla narodowej gospodarki. Pomoc jest niewątpliwe potrzebna. Tylko w jakiej w formie? Właśnie pojawiła się jedna z propozycji. Czytaj w majowym wydaniu MICE Poland.


więcej...

KURSY
Nowe szkolenie Akademii SKKP już dostępne
Celem szkolenia prowadzonego przez Michała Zalewskiego, rzecznika KBF, operatora ICE Kraków, jest zapoznanie uczestników z podstawowymi informacjami na temat komunikacji i promocji wydarzeń, destynacji i usług w sektorze MICE. 


więcej...

ZAGRANICA
Wiedeń tworzy specjalny fundusz dla branży spotkań

Władze miasta uznały, że przemysł spotkań to ważny element gospodarki austriackiej stolicy i w związku z tym postanowiły przeznaczyć dodatkowe pieniądze na wsparcie organizatorów wydarzeń.więcej...

POLSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA

Nowe funkcjonalności katalogu POT dla MICE

Polska Organizacja Turystyczna  - Poland Convention Bureau podsumowuje projekt oraz wdraża dwie nowe kategorie: Incentive & Inspiration i Hybrid Meetings & Virtual Events.


więcej...

NAGRODY
Sukces Live Age na rozdaniu nagród Eventex  

10 maja poznaliśmy tegorocznych laureatów Eventex Awards. Najwięcej nagród zdobyli Amerykanie, Holendrzy i Rosjanie. Nagrodę otrzymała również polska agencja za projekt „OLX Know How 2021”.

więcej...

WYDARZENIA
Polzak Marketing 2021 już 20 maja – sprawdź program

Tytuł tegorocznej edycji konferencji to „Czego uczy nas pandemia. Marketing rozwiązań w eventach, digitalu oraz produkcji TV/Video.” Wydarzenie odbędzie się w formule online.


więcej...

< 5 6 7 8 9 11 12 13 14 15   ...   84 >
 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter