Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


VENUE
Warszawski Hotel Polonia Palace ponownie otwarty 
Historyczny Hotel Polonia Palace po przerwie ponownie przyjmuje gości. Od 17 września można rezerwować pokoje i sale konferencyjne.

 
więcej...

REGIONY
Śląsk będzie miał regionalne convention bureau
Na początku września obradowała Śląska Rada Turystyki - ciało doradcze ukonstytuowane w ubiegłym roku przy marszałku woj. śląskiego.

 
więcej...

STOWARZYSZENIA
Nowi członkowie SOIT 
Do grona członków SOIT dołączyli Konrad Jan Wielgórski, CEO i Łukasz Klimczak, COO z agencji *Bespoke. 

 
więcej...

ZAPROSZENIE
Germany.Local.Culture. czyli zwiedzanie niemieckich lokalnych perełek
Odpoczynek poza utartymi szlakami? Oczywiście, ale gdzie? W Niemczech! Niemiecka Centrala Turystyki (DZT) zachęca nie tylko do zwiedzania znanych i lubianych miejsc, ale także do odkrywania turystycznych perełek zlokalizowanych na peryferiach ośrodków miejskich.


więcej...

MATERIAŁ PARTNERA
Lufthansa City Center w Polsce korzysta z oferty hoteli Amadeus Value Hotels
Amadeus i Lufthansa City Center w Polsce rozszerzyły swoją wieloletnią współpracę, podpisując umowę w zakresie sprzedaży Amadeus Value Hotels, dzięki której klienci Lufthansa City Center będą mieli dostęp do najlepszych stawek dla prawie 500.000 hoteli na całym świecie.

 
więcej...

NOWE WYDANIE
PCO w stronę specjalizacji i zielonych spotkań
 
Projektowanie doświadczeń, symbioza między wydarzeniami on-line i fizycznymi, nowe rodzaje spotkań oraz nastawienie na zrównoważony rozwój – to tylko niektóre z wyzwań przed którymi stoją PCO w XXI wieku - pisze Anna Górska w najnowszym wydaniu MICE Poland.

 
więcej...

EDUKACJA
Nowe technologie i cyfryzacja w sektorze MICE – kurs Akademii SKKP online
Na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online dostępny jest kurs pt. „Nowe technologie i cyfryzacja w sektorze MICE”, prowadzony przez Krzysztofa Paradowskiego, Dyrektora Zarządzającego i Prezesa Zarządu Concept Music Art.

 
więcej...

REALIZACJA
NU Horizons dla L’Oreal Professionnel

Wiosenny pokaz LOOK&LEARN French Blond, organizowany przez agencję Nu Horizons na zlecenie L’Oreal Professionnel, odbył się w formule online, w studio Digital Knowledge Village w Warszawie.

 

więcej...

MATERIAŁ PARTNERA
Teneryfa to nie tylko kierunek turystyczny
 

Z Diego  Fernándezem Rodríguezem z Tenerife Convention Bureau rozmawiamy o tym, dlaczego meeting planerzy powinni wziąć pod uwagę Teneryfę przy organizowaniu kolejnego wydarzenia. 

 

więcej...

DESTYNACJE 
Webinar 07.07.2021, środa godz. 10:00Frankfurt nad Menem

Drodzy Agenci, zapraszamy do udziału w webinarze i poznania oferty Frankfurtu nad Menem. Wielu z Waszych klientów przesiada się we Frankfurcie i chętnie wykorzystałoby tę okazję na zobaczenie ciekawego miasta. A może planują wyjazd city break lub rejs po Menie?

 

więcej...

MATERIAŁ PARTNERA
MEET TENERYFA 2021 – ZAREZERWUJ SWÓJ CZAS JUŻ DZIŚ! 
 
14 i 15 Lipca 2021 r. odbędą się pierwsze branżowe spotkania on-line z hiszpańskim sektorem turystycznym organizowane przez Radę Turystyki Teneryfy (Turismo de Tenerife) we współpracy z Biurem Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce  (Turespaña).


 
więcej...

EDUKACJA
Warszawskie convention bureau edukuje Ambasadorów Kongresów

W ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej dotyczącej zagadnień kongresowych w kontekście Covid-19, 10 czerwca 2021 zorganizowano webinar „Przyszłość organizacji kongresów – FAKTY i MITY”.

więcej...

MICE POLAND CZERWIEC 2021
Dostaliśmy od losu szansę, nie możemy jej zmarnować
Podróże motywacyjne zmieniają się z wielu powodów, a zmiany te zaczęły się jeszcze przed pandemią. Koronawirus był akceleratorem i tylko je przyspieszył. Więcej na ten temat czytaj w czerwcowym wydaniu.

więcej...

NAGRODY
Znamy nagrodzonych statuetkami MP Power Awards

W dziewiątej edycji MP Power Awards® jury tradycyjnie nagrodziło najlepsze eventy, obiekty, produkty, wyróżniło osobistości branży, przyznało nagrody specjalne oraz wyłoniło najlepsze agencje eventowe.

Ewa Witak

więcej...

SKKP
Charakterystyka zawodu event managera – kurs SKKP

Akademia SKKP udostępniła kolejny kurs. Szkolenie pt. „Charakterystyka zawodu event managera i nowe perspektywy post COVID-19. Rynek pracy w branży MICE”, prowadzone jest przez Annę Nowakowską.


więcej...

EDUKACJA
Program mentorski SITE dla młodych liderów

Stowarzyszenie SITE Poland uruchomiło program mentorski dla uczestników projektu Young Leaders. Głównym celem programu jest wsparcie rozwoju uczestników programu.

więcej...

OBOSTRZENIA
Rząd zmienia limit osób na wydarzeniach

Od 6 czerwca można już organizować targi, konferencje i eventy. Przedstawiciele rządu podali, że zwiększają limit uczestników tych wydarzeń.

więcej...

SBE
MICE Poland patronem medialnym Event Biznes Plener
Podczas najbliższej konferencji Stowarzyszenia Branży Eventowej, której patronem jest MICE Poland, SBE chce wypracować dokument opisujący model Eventu 2.0.


więcej...

WYDARZENIA
SITE Poland zaprasza na Malediwy

Stowarzyszenie SITE Poland organizuje kolejne spotkanie z cyklu „SITE Market”, w ramach którego prezentowane będą hotele położone na Malediwach.

więcej...

HOTELARSTWO
IGHP prezentuje nowy pomysł na wsparcie branży hotelarskiej

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego rusza z projektem HotelYou, który ma pomóc w odbudowie branży hotelarskiej oraz wesprzeć sprzedaż bezpośrednią.

więcej...

  2 3 4 5 6   ...   76 >
 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter